Wydłużony termin kształcenia na odległość

Drodzy Państwo,

Zgodnie z informacjami przekazanymi wczoraj w mediach i rozporządzeniem MEN z dn. 9.04.2020r. informuję, iż do 26 kwietnia br. zostało przedłużone tzw. kształcenie na odległość w szkołach i placówkach oświatowych.

W związku z tym, po wiosennej przerwie świątecznej, czyli od środy, 15.04., wznawiamy zajęcia online dla uczniów naszej szkoły. Przypominam, że – tak jak informowałam Państwa w poprzedni piątek – przerwa świąteczna trwa w szkołach od czwartku (9.04.) do wtorku (14.04). Zajęcia będą odbywały się zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

Żeby usprawniać narzędzia nauki zdalnej, a jednocześnie zapewnić Państwa dzieciom jak największe bezpieczeństwo w sieci coraz częściej będziemy się łączyć z uczniami za pomocą programu Microsoft Teams.

Anna Przybyło
Dyrektor Szkoły