UWOLNIJ SWOJĄ / twoją SZKOŁĘ

W ramach 21. edycji Programu Edukacyjno-Projektowego współpracowaliśmy z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu przy projekcie „UWOLNIJ TWOJĄ / swoją SZKOŁĘ”. Rozpoczęliśmy od wizyt studentów i pracowników Uczelni w naszej szkole, następnie było wspólne projektowanie, tworzenie prototypów i testowanie rozwiązań. Efekty naszych wspólnych działań prezentowaliśmy w czasie targów WARSAW HOME & CONTRACT 2022 w dniach 19-22.10.202.

Projekt „UWOLNIJ SWOJĄ/ twoją SZKOŁĘ” był dla naszych uczniów i nauczycieli praktyczną lekcją projektowania, która wyzwoliła mnóstwo dobrej energii i kreatywnych rozwiązań. W efekcie wypełniliśmy szkolną przestrzeń modułowymi meblami, które powstały z myślą o naszych oczekiwaniach. Nasi uczniowie codziennie mogą więc testować i odkrywać nowe funkcje produktów, w tworzeniu których brali udział.

Partnerem projektu była również firma Deftrans, która zaoferowała wsparcie merytoryczne i odpowiednie zaplecze technologiczne na potrzeby prowadzenia projektu.