Sukcesy naszych uczniów

Jesteśmy dumni z sukcesów odnoszonych przez uczniów naszej szkoły!

Gratulacje należą się dla Mai Morsztyn, która trenuje jeździectwo – skoki przez przeszkody – i w ostatnich wrześniowych zawodach powtórzyła swój ubiegłoroczny sukces, pozostając tym samym Vice Mistrzynią Dolnego Śląska na kolejny sezon.

Gratulujemy również Kacprowi Ugorkowi, który zdobył 2 miejsce w grupie C13 Mistrzostw Międzywojewódzkich Juniorów i uzyskał awans do Mistrzostw Polski 2021 oraz tytuł wicemistrza Wielkopolski. Kacper po raz pierwszy startował w zawodach w barwach kaliskiego klubu i od razu odniósł spory sukces, tym bardziej, że przyszło mu się zmierzyć ze starszymi zawodnikami. 

 

Cieszymy się, że nasi uczniowie rozwijają swoje pasje i odnoszą sukcesy. Trzymamy kciuki za ich dalszy rozwój.