Rekrutacja – informacje

Drodzy Państwo,

Przypominamy o trwającej w naszej szkole REKRUTACJI na rok szkolny 2020/2021. Wszelkie dokumenty oraz informacje znajdziecie pod linkiem www.fundacjakom.pl/rekrutacja/

Zachęcamy i mobilizujemy Państwa do przesyłania wypełnionych dokumentów drogą elektroniczną na adres szkola@kom.edu.pl , a w przypadku pytań do kontaktu telefonicznego 512 205 295 lub mailowego: anna.przybylo@kom.edu.pl .

Pełnimy też codziennie dyżury w sekretariacie naszej szkoły, gdzie można osobiście pobrać i złożyć dokumenty rekrutacyjne, jednak w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną zachęcamy Państwa do kontaktu przez telefon i e-mail podane powyżej.

Również w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, zmuszeni jesteśmy przesunąć termin dni otwartych w naszej szkole, które planowaliśmy zorganizować 21 marca 2020 roku. O nowym terminie będziemy Państwa informować na stronie szkoły i w mediach społecznościowych.

Pozostając z Wami w kontakcie online – życzymy dużo zdrowia i pogody ducha.