Noc Muzeów w szkole KOM

Noc Muzeów to wyjątkowe wydarzenie. Jjest świetną okazją, by w nietypowy sposób odwiedzić liczne muzea, galerie i inne instytucje kultury w całej Polsce. Większość z nich czynna jest wtedy do późnych godzin wieczornych i nocnych, a dla zwiedzających dostępne są wyjątkowe atrakcje. I to za darmo!

Co roku również KOM – Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny oraz szkoła KOM włączają się w tę akcję,przygotowując ciekawe wystawy i interakcyjne działania. W tym roku zapraszamy wszystkich do zapoznania się z historią naszych budynków – które w przeszłości były siedzibą wyjątkowej fabryki bombek. Zwiedzimy nasze przestrzenie, a od byłych pracowników fabryki dowiemy się trochę więcej, jak wglądała ich praca oraz jak wówczas wyglądały pomieszczenia, w których teraz uczą się, bawią i wypoczywają dzieci.

Zapraszamy serdecznie na INTERAKCYJNE ZWIEDZANIE SZKOŁY KOM w dawnej bombkarni.

Kiedy?

18 maja, o godz. 19.00-21.00.

Przyjdźcie całymi rodzinami, bo… historia ma przyszłość!