Laboratorium Otwartego Umysłu

W Laboratorium Otwartego Umysłu spotkaliśmy się wczoraj z naszymi uczniami i ich rodzicami, aby w klimacie eksperymentalnego ambientu, zatrzymać się nad fascynującą istotą nastoletniego człowieka. W atmosferze laboratoryjnego, pasjonującego eksperymentu, z nostalgią przyglądaliśmy się naszej młodzieży, którą poznaliśmy 8 lat temu – a dziś – pierwszym Absolwentom Społecznej Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Miliczu.

Naszą wdzięczność za spędzony wspólnie czas wyraziliśmy przez słowa noblistki Olgi Tokarczuk. To właśnie najnowszą jej powieść „Empuzjon” z imienną dedykacją dla każdego ucznia oraz audiobook „Czuły narrator” przekazaliśmy naszym Absolwentom. Wierzymy, że ten prezent stanie się dla nich cenną pamiątką – zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości.