Konferencja Przebudzenia – dziękujemy!

Za nami niezwykłe wydarzenie – Konferencja Przebudzenia: Psychologia pozytywna w edukacji. Zaangażowanie, wigor, flow w teorii i praktyce, która odbyła się w dniach 22-23 marca 2024 r. na tereni Kreatywnego Obiektu Multifunkcyjnego w Miliczu. Zainaugurowała ona obchody 10-lecia naszej szkoły. Zachwycił nas twórczy entuzjazm, tytułowe zaangażowanie, mnóstwo wartościowych spotkań i rozmów, a przy tym ludzie – pełni otwartości, ciekawości i kreatywności – którzy zmieniają świat edukacji na lepsze.
W tym gronie nie mogło zabraknąć Pani Ewy Skrzywanek, Dolnośląskiej Kurator Oświaty, której dziękujemy za inspirującą obecność i dobre słowa. Dziękujemy Annie Hildebrandt-Mrozek za niespożytą energię i rozsiewanie idei szczęścia w szkole.
Dziękujemy prelegentom i prowadzącym warsztaty: prof.Krzysztof Szmidt, prof.Roman Leppert (Akademickie zacisze), prof. UŚ Magdalena Szpunar, prof. UE w Poznaniu Piotr Michoń, dr Malwina Puchalska-Kamińska, dr Anna Werner-Maliszewska, Agnieszka Zawadzka-Jabłonowska, Magdalena Bigaj, Pracownia Rozwoju Tomasz Juńczyk, Fundacja Uniwersytet Dzieci, Uniwersytet Dzieci w Klasie, Dziecko z Pasją. Dziękujemy tym, którzy nas wsparli w organizacji wydarzenia: Bank Spółdzielczy w Miliczu, Wydawnictwo MAC, Deftrans, Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny w Miliczu, Ogrodnicza Grupa Producentów „Malsad”. Poniżej dzielimy się relacją zdjęciową z wydarzenia.