Jesteśmy w czołówce szkół!

Kolejny raz jesteśmy w czołówce szkół z najwyższymi wynikami z egzaminu ósmoklasisty!

Nasi wspaniali uczniowie, przy nieocenionym wsparciu nauczycieli, pracowali na ten sukces przez osiem lat. Dziś widzimy, że efekty ich pracy są niezaprzeczalne:

– Uzyskaliśmy najwyższy wynik z języka polskiego (69%), wyprzedzając średnie wyniki gminne, wojewódzkie i krajowe.

– Mamy najwyższy wynik z matematyki (46%) na tle pozostałych szkół podstawowych z Milicza, a także gminy i powiatu.

– Zdobyliśmy najwyższe wyniki z języka angielskiego ze średnią 74% – to zdecydowanie powyżej średniej powiatowej, wojewódzkiej a nawet krajowej, która wyniosła 66%.

Świetne wyniki są powodem do dumy, lecz w naszej szkole nauka to nie tylko zdobywanie wiedzy – to także rozwijanie pasji, nabywanie nowych umiejętności i świadome budowanie przyszłości, która będzie lepszym miejscem dla nas wszystkich. Wierzmy, że z takim kapitałem wypuszczamy Was w świat, Drodzy Absolwenci. Raz jeszcze gratulujemy Wam sukcesu! Dla Waszych marzeń nie ma ograniczeń.