Dbajmy o dobre relacje

„Dbajmy o dobre relacje” – takim hasłem od poniedziałku (19 września) zaczynamy Ogólnopolski Tydzień Szczęścia w Szkole. Zapraszamy dyrektorów, nauczycieli, wychowawców i rodziców na warsztaty PERMA(H), w czasie których dyskutować będziemy w oparciu o filary pozytywnej pedagogiki. O czym więc będą warsztaty?
– P (positive emotions) – pozytywne emocje
– E (engagement) – zaangażowanie
– R (relationship)) – relacje
– M (meaning) – znaczenie / poczucie sensu
– A (achievement) – osiągnięcia
– (H – health) – zdrowie
Zapisy na warsztaty na stronie www.happinessatschool.pl

Warsztaty RELACJE we Wrocławiu będzie prowadzić Anna Przybyło – filolog, nauczycielka i pasjonatka kreatywnych metod nauczania, organizatorka licznych wydarzeń o charakterze dydaktyczno-artystycznym, twórczyni założeń programowych Kreatywnego Obiektu Multifunkcyjnego, pomysłodawczyni i dyrektorka Społecznej Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Miliczu.
Warsztaty odbędą się 21 września w godz. 17.00- 20.00 w Technikum nr 15 we Wrocławiu.