Urodzinowa Akademia Astrid – Zapraszamy!

W sobotę, 25 maja, przygotujcie się na radosne świętowanie – najpierw Rowerowy Piknik Druha Bolka, a później Urodzinowa Akademia Astrid. Wspólnie wyruszymy w KOsMiczną Misję, by wspominać i snuć plany na kolejne lata. To już 10 lat jak wspólnie tworzymy Szkołę Większych Możliwości – bądźmy tego dnia razem!

Co się będzie działo?

11:00 – Rowerowy Piknik Druha Bolka – zapraszamy na szlaki piesze i rowerowe, którymi przemierzał Druh Bolek! Bezpłatne bilety dla naszej szkolnej społeczności dostępne są u wychowawców klas. W tym roku proponujemy trasę pieszą przygodową oraz trzy trasy rowerowe. Szczegóły wydarzenia z mapkami znajdują się na stronie kom.edu.pl . Zanim wyruszycie na wybraną trasę pamiętajcie, aby wcześniej zapisać się u wychowawcy (zapisy do 20 maja) i pobrać bezpłatny bilet – upoważnia on na mecie Pikniku do zakręcenia kołem fortuny i poczęstowania się piknikową grochówką.

12:30 – START Akademia Astrid Misja KOsMos – w tym roku zapraszamy w kosmiczną podróż! Wspólnie spotkamy się na dziedzińcu naszej szkoły i przekażemy szczegółowe instrukcje tegorocznej galaktycznej wyprawy, której uczestnikami będą nasi uczniowie, rodzice, dziadkowie i wszyscy tworzący Szkołę Większych Możliwości. Bądźcie tutaj punktualni – plan naszej KOsMicznej Misji jest dopracowany co do minuty.

12:45 – Misja KOsMos: myślenie – tworzenie – działanie – po KOsMicznej odprawie zabierzemy Was w podróż po planetach ośmiu inteligencji wielorakich! Na każdej z odwiedzanych planet zaplanowaliśmy kreatywne wyzwania, które wyzwolą w Was kosmiczne pokłady niezbadanych dotąd energii. W myśl naszego tegorocznego jubileuszowego hasła – Szkoła Większych Możliwości – wspólnie podejmiemy się realizacji działań z pozoru niemożliwych do zrealizowania. Takie wyzwania nasza społeczność lubi najbardziej.

14:30 – TORT jubileuszowy – 10 lecie szkoły zobowiązuje! Zapraszamy Was do wspólnego świętowania, które ma być nie tylko twórczym czasem, ale przede wszystkim okazją do spotkania i rozmowy – o tym co było i o tym, co jeszcze przed nami. Odśpiewamy życzenia w akompaniamencie KOsMicznego echa, racząc się przy tym tortem nie z tej ziemi! Będzie to również czas podziękowań dla osób, które tworzą Szkołę Większych Możliwości.